Ta strona korzysta z cookies OK więcej

17 855 48 22
    1 2 3  
 • Bogata Oferta
  Autoryzowany dystrybutor czołowych producentów
 • Doświadczenie
  jesteśmy na rynku od 1996 roku
 • Rzetelność
  Certyfikat Złoty Płatnik
O firmie
Kategorie
Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku, zajmujemy handlem hurtowym i detalicznym urządzeniami, materiałami i akcesoriami z szeroko rozumianej branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

W szczególności oferujemy przewody i kształtki  wentylacyjne o przekroju kołowym i prostokątnym, wentylatory domowe i przemysłowe, systemy kominowe oraz dystrybucji  gorącego powietrza z kominków, centrale wentylacyjne i rekuperacyjne,  systemy wentylacji  rozdzielaczowej dla budynków mieszkalnych, centralne odkurzacze. Naszą ofertę uzupełnia szeroka gama nawiewników, klap przeciwpożarowych, elementów  automatyki, izolacje techniczne i akcesoria montażowe. 
Tak szeroki  asortyment  naszej oferty zawdzięczmy długoletniej współpracy z wieloma renomowanymi  firmami. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami takich producentów jak:  Smay,  Darco, Walraven,  oferujemy również produkty  firm:  Alnor,Lindab, BerlinerLuft, Frapol, Dospel, Systemair, Fuji Electric, Sach, TQD, Rockwool, Isover, K-Flex, Soudal i wielu innych.

Większość poszukiwanych przez Państwa produktów znajdziecie na naszych półkach bo nasza firma to nie tylko internetowy adres czy biurowy regał z całą gamą katalogów, ale przede wszystkim "żywi ludzie", którzy są gotowi na realizację Państwa różnorodnych potrzeb, zarówno w kontakcie osobistym jak i przez internet.


Od 2005 roku prowadzimy sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro.pl pod nazwą "went-klim". Mamy za sobą tysiące transakcji opatrzonych pozytywnymi komentarzami naszych klientów.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i kupiecka rzetelność  potwierdzona certyfikatem Złoty Płatnik 2015 będą dla Państwa gwarancją bezpiecznej i wzajemnie korzystnej współpracy.


Zapraszamy
Imię i Nazwisko *
Nazwa firmy *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Treść pytania *
Projekt i realizacja BigCom
aktualizacja:  2015-01-09 10:45